montáž, servis a predaj zabezpečovacích systémov, internetovej a satelitnej techniky

Káblová televízia

Analógová
káblová televízia
Digitálna
káblová televízia

UPC Digitál: Digitalna kablova TV

UPC v súčasnosti v Spišskej Novej Vsi predstavuje jednotku v poskytovaní Digitálneho TV. signálu ,internetu a telefónnych služieb. UPC Digitál ponúka kvalitnejší obraz ako satelit.Výhodou sú pridané služby, ako nahrávanie aj niekoľkých programov súčasne a funkcia time shift (možnosť vrátiť, alebo pozastaviť sledovaný program a neskôr v sledovaní pokračovať). Kvalitne je spracovaný aj Elektronický programový sprievodca (EPG). Ďalšou výhodou je aj široká ponuka žánrových programových balíkov a programov vysielajúcich v HD rozlíšení .UPC v Spišskej Novej Vsi už vysiela HD programy v rozlíšeniach 1920x1080i


UPC Digitál ďalej ponúka:


Vysielanie 16/9 vybraných programov a zvuk Dolby Digital pre domáce kino.
Kompletný prehľad o aktuálnych programoch a program na ďalších 7 dní.
Digitálny káblový prijímač (set-top-box) za nulový depozit s inštaláciou pri 24 mesačnej viazanosti. Súčasný príjem analógovej televíznej služby v cene.


Inštalácia:


Rovnako ako u iných služieb poskytovaných od UPC v Spišskej Novej Vsi a okolí , aj inštaláciu UPC Digitálnej televízie vykoná vyškolený technik Harmata Service vo vopred dohodnutom termíne a Vy sa nemusíte o nič starať .Všetko Vám zapojí, vysvetlí a Vy môžete v kľude začať sledovať šírokú škálu programov UPC televízie.